Oyun

Crysis 3, E3 2012 fuarında tanıtıldı!

Yapımcılarının türk olduğu muhteşem oyun Crysis'in son serisi E3 fuarında tanıtıldı!

Crysis 3, E3 2012 fuarında tanıtıldı!

2013'ün en önemli oyunlarından olan Crysis 3 geçtiğimiz günlerde başlayan hala devam eden E3 2012 oyun fuarında oyun severlerin beğenesine sunuldu. Electronic Arts oyuna dair ilk görüntüleri ortaya çıkarttı.

Crytek' tarafından tanıtılan yeni oyunun şirketinin patron koltuğunda oturan isim Cevat YERLİ, yeni oyunları hakkında bir dizi açıklamalarda bulundu. Crysis 3 son zamanlarda gelmiş geçmiş en iyi grafik ve kontrol imkanına sahipken aynı zamanda en son  CryEngine teknolojisini kullanıyor olacak.

1334665509_23.jpg

Tanıtılan oyunda,  New York'un felaket sonrası adeta bir ormana dönüştüğü alanda savaşacağız. Yeni özelliklere sahip bir Nanosuit'imiz de olacak. Oyun 2047 yılında geçiyor ve kahramanımız Prophet, intikam almak için New York'a dönüyor. Oyunun senaryosu gereği başrolde yine Prophet adlı karakterimiz yer alacak.  Prophet bu oyunda New York şehrine geri dönüş yaparken oyunda karşısında Cell Corporation tarafından yaratılmış olan Nanodome'ların bütün şehri kapladığına şahit olacak.

1334665528_82.jpg
Cevat YERLİ'nin müdür koltuğunda oturduğu Crytek oyun firmasının yeni oyunu Crysis 3 hakkında YERLİ şu sözleri dile getirdi: "Crysis 3, sanbox oyun yapısını, ileri seviyede savaş ve ileri teknoloji insan - uzaylı silahlarının kullanımının açık olacağı, FPS türünü sevenlerin severek oynayacağı bir yapım olacak. Ayrıca son teknoloji CryENGINE teknolojisini Crysis 3 ile gözler önüne sereceğiz ve bu sayede daha önce görülmemiş kalitede görsel bir şölen yaratacağız."

*Kısaca oyun
2047 yılında geçecek ve Prophet'in gerçekleri öğrendikten sonra geriye dönüşünü ve intikamını konu alacak.


Crysis 3, 2013'de PS3, Xbox 360 ve PC için  piyasaya sürülecek.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.