Oyun

Kızgın kuşların (Angry Birds) yeni mekanı parklar oldu!

Kızgın kuşlar bu sefer çocukları eğlendirecek!

Kızgın kuşların (Angry Birds) yeni mekanı parklar oldu!

Son zamanlarda dünyanın en popüler mobil oyunlarından olan Angry Birds oyununun taraftarları tüm dünyada çığ gibi büyümeye devam ediyor. Kızgın kuşlar yine dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

Akıllı telefon sektörünü adeta gölge gibi izleyen oyun sektörü bildiğiniz üzere uzun süredir son derece yenilikçi bir süreç geçiriyor. Bu süreç içerisinde dünyanın en iyi oyun geliştiricisi şirketleri birbirleriyle kıyasıya mücadele ederek oyunlarını mobil oyun severler için sürüyor. Bu geliştiricilerden Rovio Games dünyanın en çok indirilen oyun serisi olan Angry Birds'in son serisi Space'i geçtiğimiz aylarda sunmuştu.

1338402298_sagar-vision-angry-birds-land-opens-finland-1.jpg

Kızgın kuşlar her alanda kırdığı rekorlar ve ilklere bir yenisini daha ekletti. Real yani gerçek hayata yansıyan ilk mobil oyun sektöründen olan Angry Birds Finlandiya'da bir çoçuk parkını süsledi. Kızgın kuşların son hedefi çocukların kıyasıya eğlendiği parklar oldu. Angry Birds Land verilen bu park şimdiden akın akın çocuk ziyaretine uğramaya başladı bile.

1338402452_13155331511n.jpg

Geçen yıl Çin'de de Angry Birds isminde "lisanssız" bir parkın açıldığına şahit olmuştuk fakat bu seferki "orijinal." Sarkanniemi Amusement Park CEO'su Miikka Seppela, "Özgün teması olan bir alan kurup güçlü ve herkesçe bilinen bir markayla birleştirmeyi amaçladık." dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.