Oyun

KodMarketi.com'dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz

Artık oyun içi para birimlerini KodMarketi.com'dan güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

KodMarketi.com'dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz

APB Reloaded, League of Legends, Cengiz Han 2 ve Dota 2 gibi oyunlarda sadece gerçek para ile satın alınan para birimlerini güvenli bir şekilde satın alabilmeniz için KodMarketi.com Açıldı!

1412189837_capture5.jpg

"Hızlı ve Güvenli Alışveriş" esaslarını benimseyen KodMarketi.com'un yöneticileri ise bizler ve sizler gibi oyuncu. Sihirdar Vadisi'nden tanıdığımız Çağrı Paçin'in yönetici koltuğunda oturduğu KodMarketi.com, açılışında "Oyuncuların çok fazla ihtiyaçları yok. İstedikleri tek şey hızlı alışveriş yapıp güvenilir bir ortamda bulunmak. Bunu sağlamak amaçlı yapılandırdığımız www.KodMarketi.com ihtiyaçları seri bir şekilde karşılamak için sizlerle olacak. Oyuncuyu tanıyoruz ve biliyoruz. Bir yandan alt yapı ile uğraşırken bir yandan bizlerde LoL ve diğer oyunları oynamaya devam ediyoruz. Sonuçta oyuncu olunmaz oyuncu doğulur bu bizim kanımızda var. Ayrıca kurulumunda yer aldığımız Sihirdar Vadisi ailesine'de etkinlik sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz." cümlelerini sarf etti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.