Oyun

Koronavirüs döneminde en çok satan PS4 oyunları!

Sony koronavirüsün Avrupa genelinde en yüksek noktasına ulaştığı Mart ayında en çok satan oyunları açıkladı. İşte PS Store üzerinden en çok satan PS4 oyunları.

Koronavirüs döneminde en çok satan PS4 oyunları!

Koronavirüs döneminde evlerine kapanan insanlar keyifli vakit geçirmek için kendisini oyunlara verdi. Tüm Avrupa ve dünyada olduğu gibi Türkiye’de de önemli bir kitle vaktini evinde PS4 başında geçiriyor.

Peki koronavirüs salgınının en yüksek noktasına ulaştığı Mart ayında en çok satan oyunlar hangileriydi? Sony geçtiğimiz ay PS Store üzerinden en çok satan PS4 oyunları ile ilgili bir liste yayınladı. Dilerseniz aşağıdan Türkiye’deki satışları da kapsayan Avrupa’da en çok satan oyunlar listesine göz atabilirsiniz.

1. Call of Duty: Modern Warfare
2. EA SPORTS FIFA 20
3. Grand Theft Auto V
4. The Sims 4
5. Minecraft
6. The Witcher 3: Wild Hunt
7. God of War
8. Gran Turismo Sport
9. Assassin’s Creed Origins
10. Assassin’s Creed Odyssey

Beklenildiği üzere korona salgını döneminde de CoD MW ve FIFA 20 zirvede yer alan isimler oldu. Çıkışlarının üzerinden yıllar geçmiş olmasına karşın The Witcher 3 ve GTA 5’in hala listede olması ise gerçekten enteresan.

Öte yandan şunu da dip not olarak hatırlatalım. PC, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak çıkış yapan oynaması ücretsiz Call of Duty Warzone da kısa sürede 50 milyon oyuncu barajını aşmış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.