League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde, ikinci hafta maçları yapıldı

Beşiktaş.Oyunhizmetleri Takımı Çilekler ve HWA Gaming İle Karşılaştı

League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde, ikinci hafta maçları yapıldı

Sezon başında Oyun Hizmetleri ile birleşen Beşiktaş, Şampiyonluk Ligi’nde henüz galibiyeti bulunmayan Çilekler ile haftanın ilk maçında karşılaştı. Beşiktaş karşılaşmaya Xyraz, Rawbin, Immortoru, Ruvelius ve Hibiki beşlisi ile başladı. Üst Koridor Xyraz ve Orta Koridor Immortoru’nun etkili oyunlarıyla, sürekli baskınını sürdüren Beşiktaş, etkili takım oyunuyla karşılaşmayı kazandı.

Geride bıraktığımız Pazar günü Beşiktaş’ın karşısında bu kez HWA Gaming vardı. İki takımda ilk dakikaları dengede geçirdikten sonra, Alt koridorda çıkan mücadeleler sonunda öne geçen taraf HWA Gaming oldu ve elde ettiği bu avantajı bırakmayan HWA Gaming, 30 dakikalık oyunun sonunda haftayı galibiyetle kapadı. Bu sonuçların ardından Beşiktaş.OyunHizmetleri, haftayı bir galibiyet ve bir mağlubiyet ile tamamladı.

1454139345_1453979199besiktasoyunhizmetleritakimicileklervehwagamingilekarsilastigorsel12.png

Hedef: Şampiyonluk!

Beşiktaş.Oyunhizmetleri Takım yöneticisi Mehmet Şükrü Çeken, takımın performansının daha iyi olacağına inandıklarını, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu, daha çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Henüz ligin başında olduklarını, takımın alışma sürecinin devam ettiğini, çok daha fazla çalışmaları gerektiğini belirtti. Önümüzde haftayı galibiyetle tamamlayacaklarına olan inançlarının tam olduğunu söyledi. Şükrü Çeken; maçların twicth.tv üzerinden canlı olarak izlenebileceğini belirterek ayrıca taraftarların takım antrenmanlarını da, takip edebileceklerini sözlerine ekledi.