Oyun

Lebron James, Fortnite'a geliyor!

Yakında vizyona girecek olan Space Jam: A New Legacy filminde yer alan NBA oyuncusu şimdi Fortnite'a dahil oluyor.

Lebron James, Fortnite'a geliyor!

Daha önce Travis Scott gibi isimlerin dahil olduğu oyun Fortnite'a şimdi ünlü NBA oyuncusu LeBron James geliyor. Fortnite oyuncuları, 14 Temmuz'dan itibaren NBA yıldızının iki farklı versiyonunu satın alabilecekler. Oyun içi satın alabilecekleri Lebron James versiyonlarından biri normal kıyaflere sahip olacak. Diğer versiyon ise Space Jam: A New Legacy filmindeki rolünden esinlenilmiş.

Lebron James, Fortnite evrenine giriyor

Oyun içinde satılan alınan kostümlere ayrıca aksesuarlar da dahil olacak. Her iki kostüm de oyuncunun yakında çıkacak olan ayakkabısı Nike LeBron 19'u kullanacak. Ayrıca bir de bonus var: isteğe bağlı kıyafetlerden biri, 2018'deki klasik LeBron maç günü görünümünü içeriyor.

Rapçi Travis Scott'a kadar bir çok ünlü isim giderek Fortnite evreninin önemli bir parçası haline geldi. Lebron James'in de rol aldığı Space Jam filmi vizyona girmeden önce Epic'in ünlü basketbol oyuncusunu platformuna dahil etmesi oyunun hitlerini artıracaktır. Epic Games'in websitesinden duyurduğu resmi açıklama ise şu şekilde: "Gerçek bir yıldız. Global bir ikon. Altın madalya sahibi. Kısa süre önce Tune Squad'a katılan efsane isim LeBron James, Fortnite Yıldızlar Serisi'nde. Kral James'in imzası haline gelmiş ayakkabıların yakında çıkacak Nike LeBron 19 versiyonunu giyen iki farklı kıyafet ile basketbolun efendisi 15 Temmuz 2021'de içerik mağazasına geliyor."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.