Oyun

The Witcher dizisinden sonra şimdi de animesi geliyor!

The Witcher hayranları için iyi haberler gelmeye devam ediyor. İkinci sezon duyurusunun ardından şimdi de The Witcher animesi geliyor.

The Witcher dizisinden sonra şimdi de animesi geliyor!

The Witcher dizisinin ikinci sezonu için dün müjde verilmişti. Birinci sezonundan neredeyse iki yıl sonra dizi ikinci sezonu ile 17 Aralık 2021'de Netflix platformunda yayınlanacak.

Ancak hayranların The Witcher evrenini görmeleri için bu kadar uzun beklemeleri gerekmeyecek. Çünkü dizinin şimi de animesi geliyor.  Netflix, ikinci sezonun duyurusunu yaptığı WitcherCon etkinliğinde The Witcher: Nightmare of the Wolf animesinin 23 Ağustos'ta çıkış yapacağını duyurdu. Şirket, animasyonu ilk olarak geçen yılın başında duyurmuştu. The Legend of Korra'daki çalışmaları ile tanınan Kore animasyon şirketi Studio Mir, The Witcher animesinin yapımcılığını üstlenecek.

The Witcher:  Nightmare of the Wolf animesi geliyor!

Anime, The Witcher hayranlarına Netflix'te yayınlanacak olan The Witcher'ın ikinci sezonunu beklerken mutlu olabilecekleri bir deneyim sunacak. Koronavirüs gecikmeleri yüzünden dizinin ikinci sezonu zaten gecikmişti. Nihayet hayranlar ikinci sezona 17 Aralık'ta kavuşacak. Nightmare of The Wolf isimli anime, hayranların oyunlardan ve kitaplardan bildiği Geralt of Rivia karakterinin manevi babası olan Vesemir karakterine odaklanacak. Hikaye Vesemir ile Geralt'ın tanışmasından daha öncesini anlatacak. 

Anime yapımı dizi kadar başarılı olur mu bilinmez ancak fantastik evrenlerin anime versiyonunu izlemek her zaman keyif vericidir. Bu nedenle dizinin ikinci sezonunu beklerken anime filmini izlemek hayranların çoğu şeyi hatırlamasına da yardımcı olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.