Oyun

Life is Strange 2 tanıtım fragmanı geldi!

Dontnod Entertainment, Life is Strange 2'nin ilk resmi tanıtım fragmanını kullanıcıların beğenisine sundu.

Life is Strange 2 tanıtım fragmanı geldi!

Square Enix ve geliştirici Dontnod Entertainment, Life is Strange 2'nin ilk resmi tanıtım fragmanını kullanıcıların beğenisine sundu.

Yayınlanan ilk resmi tanıtım videosu ile beraber hikayeye de ilk bakışı atma fırsatına erişmiş olduk. Dontnod Entertainment tarafından belirtilene göre, Life is Strange 2'de oyuncular hayatlarını sonsuza dek değiştiren trajik bir olaydan sonra Seattle'daki evlerinden kaçmak zorunda kalan 16 yaşındaki Sean ve 9 yaşındaki Daniel Diaz adlı iki erkek kardeşin hikayesini deneyimleyecekler.

İki kardeş polisten kaçarken, Sean zor bir karar vermek zorunda kalacak. Yolda onları çeşitli tehlikeler beklerken kardeşlik bağlarını test edecek zor kararlarla karşı karşıya kalacak ikili. 

Life is Strange 2 tanıtım fragmanı geldi!

Dontnod Entertainment Life is Strange 2'nin yeni karakter kadrosu, yeni yerler, yeni oynanış özellikleri ve oyuncuların keşfedeceği yeni bir güç ile birlikte serinin en iddialı projesi olduğunu belirtiyor.

Life is Strange 2'nin ilk bölümü 27 Eylül 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Oyunun tüm bölümlerini şimdiden satın almak istiyorsanız eğer ''full season'' paketine mağazalar üzerinden ulaşabilirsiniz. Yayınlanan tanıtım fragmanına yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.