Oyun

Lindsay Lohan bir kez daha kaybetti

ABDli ünlü oyuncu Lindsay Lohan, Rockstar Games'e karşı açtığı yeni bir davayı da kaybetti.


Dünyanın en ünlü oyun serilerinin başında gelen GTA’nın yapımcısı Take Two yıllardır ünlü oyuncu Lindsay Lohan’dan kurtulamıyor. GTA V’teki bir görsel yüzünden 2013’ten beri sürekli dava açan Lohan, yine reddedildi. New York Eyaleti Temyiz Mahkemesi’nde Take Two’ya dava açan ünlü oyuncu, haksız bulundu.

Lohan, GTA V’de yer alan bir görselde, kendi pozunun ve görünümünün yer aldığını iddia etmişti. İlk davasını 2013 yılında açan Lohan, her seferinde reddedildi. Güzel oyunca amacına ulaşamamasına rağmen kendince hakkını aramaya devam ediyor.

Mahkemenin kararına göre söz konusu görsel, bir sunumda belirsiz bir kişiyi tasvir ediyor ve genel olarak sahilde bulunan bir kadının tarzının, görünüşünün ve kişiliğinin bir temsili olduğu kararlaştırıldı. Lindsay Lohan’ın ise bu durumu kabullenip oturması beklenmiyor yeni davalarla devam edecek gibi görünüyor. Söz konusu fotoğrafı ve görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.