Oyun

Lost Saga mücadelesi başladı!

Bugün, Nexon Europe Open Beta açılışıyla büyük kazanma şansı sunuyor; BlazBlue ve King of Fighters oyunlarından sevilen karakterler oyuna katıldı.

Lost Saga mücadelesi başladı!

Nexon Europe meşhur online mücadele oyunu Lost Saga’nın merakle beklenen Open Beta’sının başladığını duyurdu. Open Beta ile birlikte müthiş ödüllerin sunulacağı bir dizi etkinlik de yapılacak. Lost Saga’nın büyüyen topluluğuna tüm oyun severler katılabilecek.

30 Nisan’dan itibaren yeni bir dövüşçü grubu oyuna eklenecek ve herkesin sevdiği BlazBlue ve King of Fighters klasiklerinden karakterler, yeni oyun alanında becerilerini tazelemek için oynanabilir durumda olacak.

BlazBlue dövüşçüleri şeytanı andıran tasarımlarıyla Hazama ve Ragna karakterlerinden oluşurken bir SNK klasiği olan King of Fighters aksiyonundan vazgeçemeyen oyuncular, Kızıl-alev, Iori, yada alev-parmak Kusanagi Kyo ile dövüşe katılabilecekler.

1398677094_lostsaga2.jpg

Bugün başlayan Open Beta ile birlikte, Nexon Europe, Facebook ve YouTube üzerinden veya her gün oyuna bağlanarak kazanabilecek bir seri ödüller sunuyor.

Facebook profil resimlerini Open Beta’daki oynanabilen karakterlerin resimlerinden birine değiştiren oyuncular, Lost Saga içinde veya Nexon Europe’un geniş oyun kütüphanesinde harcayabilecekleri 5,000 NX (Nexon Cash) kazanma şansını elde edecek. Benzer şekilde, Facebook üzerinden arkadaşlarını oyuna katılmaya davet eden oyuncular da 5.000 NX kazanma şansını elde ediyor. Oyuncular YouTube üzerinden oyunu değerlendirmeye davet ediliyor. Oyunu değerlendiren daha da fazla Nexon Cash (NX) kazanabiliyor.

1398677110_lostsaga3.jpg

Comic Strip etkinliği ile sanatçılar da ödül kazanma şansına sahip oluyor. Eğer oyuncular Lost Saga karakterleri üzerine, en az beş panel uzunluğunda ve konuşma balonları içeren eğlenceli bir çizgi roman hazırlarlarsa, Nexon Cash (NX) kazanabiliyor ve binlerce hayranın görebileceği Lost Saga Facebook sayfasında resimlerini yayınlayabiliyor.

Sadece oyundaki dövüş aksiyonuna katılmak isteyen oyuncular bile oyun içinde kullanabilecekleri hediyeleri kazanabiliyor. Her gün oyuna bağlanan kullanıcılar, destansı zaferlerine ilerleyebilmek için en iyi hediyeler ile ödüllendiriliyor.

Nexon Europe Ürün Müdürü Minkyu Kim şöyle söylüyor: “Open Beta, kusursuz bir oyun hizmeti verebilmemiz açısından bizim için kayda değer bir aşamadır ve bu yolda bizimle birlikte olanlar için bir şeyler geri vermek bizi memnun eder.” “Yaratıcı olma ve büyük kazanma şansı, artı olarak herkesin aşina olduğu King of Fighters ve BlazBlue klasik oyunlarının karakterleri ile oynama fırsatı ile herkesin bu süreçten faydalanacağına inanıyorum. Bu da müthiş bir dövüşçü oyunu deneyimi sağlayacak.”

I.O. Entertainment tarafından geliştirilen ve WeMade Entertainment tarafından lisanslanan Lost Saga eşi benzeri olmayan online çoklu-oyunculu dövüş oyunudur, uzay ve zaman içinden 100’den fazla sevilen karakterler, 20 harita ve geniş çeşitlilikte oyun modlarını içeriyor.


Open Beta 24 Nisan’da başlayacak ve resmi piyasa sürülüşü Open Beta sürecinin hemen ardından gerçekleşecek. Lost Saga 6 dilde hizmete sunuluyor: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe ve Türkçe

Resmi Lost Saga web sitesi için https://lostsaga.nexoneu.com adresinizi ziyaret ediniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.