Mafia III kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Mafia III, 7 Mayıs'a kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak.

Mafia III kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Mafia III, kısa bir süre için oynaması ücretsiz oldu. Oyun 7 Mayıs'a kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak.

Mafia III kısa süreliğine ücretsiz oldu!

2016 yılında çıkışını gerçekleştirmiş ve büyük ilgiyle karşılanmış olan, Mafia serisinin son video oyunu Mafia III, 7 Mayıs'a kadar ücretsiz yayınlanacak. Oyuncular diledikleri takdirde 29,75 TL karşılığında %75 indirimli şekilde oyunu satın alabilecekler. 

Oyunun orijinal fiyatı ise 119,00 TL, bu demektir ki satın alsanız dahi % 75 indirim avantajı ile oyuna yeniden sahip olabileceksiniz.

Mafia III, Mafia serisinin en iddialı oyunu değil, ancak evde kaldığımız karantina günlerinde, oyunculara sunulan ücretsiz oynama fırsatı ile kesinlikle deneyimlemeniz gereken bir oyun.

Mafia III kısa süreliğine ücretsiz oldu! - Resim : 1

Mafia III, Steam üzerinde ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Bu sayede 7 gün boyunca Mafia III evrenini ücretsiz olarak keşfedebilme imkanı bulacaksınız.

Dilerseniz Hangar 13 tarafından geliştirilen, 2K Games tarafından Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanan aksiyon ve macera türünde olan bu oyunun biraz da konusundan bahsedelim.

Vietnam'da yıllarca savaştıktan sonra Lincoln Clay artık gerçeği öğrenir. Aile birlikte doğduğun kişiler değil, uğruna ölmeye değen kişilerdir. Ne zaman ki ailesi (siyahiler çetesi) İtalyan mafyası tarafından katledilir, işte o zaman Lincoln kendisine yeni bir aile kurarak askeri düzeyde bir intikam yolculuğuna çıkar.

Oyunu indirmek için acele etmeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Zira oyunu yalnızca 4 gün boyunca ücretsiz oynayabiliyor olacaksınız. Elbette 29,75 TL gibi bir ücret ödeyerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunu 7 Mayıs'a kadar ücretsiz olarak oynamak için burayı tıklayıp oyunu indirebilirsiniz.