Oyun

Marvel's Avengers E3 2019'da boy gösterecek!

Crystal Dynamics, artık sessizliğini bozmaya hazırlanıyor. Marvel's Avengers E3 2019'da boy gösterecek!


İlk olarak 2017'de duyurulan The Avengers Project, o günden beri karanlığa bürünmüş durumda. 

Marvel's Avengers E3 2019'da boy gösterecek!

Oyun hakkında elimizde sadece kısa bir teaser tanıtımı mevcut. Oyun içeriğinin nasıl olacağı hakkında bile herhangi net bir bilgiye sahip değiliz. Bu durumun farkında olan Crystal Dynamics, artık sessizliğini bozmaya hazırlanıyor.

Crystal Dynamics ve Square Enix, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapımın bu sene Los Angeles'ta gerçekleştirilecek olan E3 2019 etkinliğinde olacağını duyurdu. Buna ek olarak oyunun artık ''Marvel's Avengers'' adıyla piyasaya çıkacağını da öğrenmiş olduk. 

The Avengers Project, Ocak 2017'de duyurulduğunda büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Ancak o günden bu güne kadar Crystal Dynamics'ten, Avengers oyunu ile ilgili ses seda çıkmamıştı. Hatta bir ara Twitter üzerinden oyunun iptal edildiği dedikoduları bile dolaşıyordu.

Oyunun Marvel's Avengers adıyla çıkacak olması akıllara Marvel's Spider-Man ile bir bağı olup olmayacağı sorusunu da getirmiyor değil. Bildiğiniz gibi Marvel's Spider-Man'da Avengers kulesini görme şansına erişmiştik.

Buna Black Panter'in ana vatanı olan Wakanda'nın konsolosluğunun da eklenmesi ile aynı evrende olduklarını doğrulamıştık diyebiliriz. Daha fazla bilgiye Square Enix'in E3 2019 konferansında erişeceğiz. En güncel haberler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.