Oyun

Marvel’s Avengers için yeni tanıtım videosu

Eidos Montreal ve Crystal Dynamics imzası taşıyan Marvel’s Avengers için yeni tanıtım videosu yayınlandı.

Marvel’s Avengers için yeni tanıtım videosu

Uzun bir süredir gelişim aşamasında bulunan Marvel’s Avengers geçtiğimiz gün itibariyle ön siparişe sunuldu. Yayıncılığını Square Enix’in üstlendiği oyun Crystal Dynamics ve Eidos Montreal işbirliğiyle geliştiriliyor.

Geçtiğimiz yıl duyurulan yapım, yayınlanan ilk tanıtım videoları ile yoğun eleştiriler almıştı. Bu eleştirilerin temel nedeni ise oyunda yer alan karakterler ile Marvel sinematik evreninde yer alan karakterlerin birbirine pek benzememesiydi.

Marvel’s Avengers için yeni tanıtım videosu

Gelen tepkilere karşın Square Enix geri adım atmadı ve karakter tasarımlarının yenilenmeyeceğini açıkladı. Yine de bazı teknik aksaklıklar gerekçe gösterilerek Marvel’s Avengers 4 Eylül’e ertelenmişti. Erteleme kararı gelmeden önceki çıkış tarihi ise 15 Mayıs’tı.

Square Enix oyunun çıkışın 10 ay gibi bir süre olmasına karşın Marvel’s Avengers’ı ön siparşe açtı. Oyunun ön sipariş fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

PlayStation Store Standart Sürüm -- 299,00 TL
PlayStation Store Deluxe Sürüm -- 349,00 TL
PlayStation Store Exclusive Digital Sürüm -- 374,00 TL
Xbox Store Standart Sürüm -- 300,00 TL
Xbox Store Deluxe Sürüm -- 372,50 TL
Steam Standart Sürüm -- 289,00 TL
Steam Deluxe Sürüm -- 388,00 TL

Bu arada dip not olarak belirtelim. Marvel’s Avengers PS4, Xbox One, PC ve Google Stadia için eş zamanlı olarak yayınlanacak. Oyunun yeni nesil konsollar için gelip gelmeyeceği ise henüz netleşmiş değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.