Oyun

NBA 2K20 Xbox One’da ücretsiz oldu

NBA All-Star haftası nedeniyle NBA 2K20 Xbox One’da ücretsiz olacak.

NBA 2K20 Xbox One’da ücretsiz oldu

Basketbol oyunu denildiğinde, akla gelen ilk isim NBA 2K serisi olacaktır. EA tarafından geliştirilen NBA Live’ı adeta piyasadan silen NBA 2K serisi, bu taraftaki tekelliğini ilan etmiş durumda.

Bilindiği üzere serinin son oyunu NBA 2K20 geçtiğimiz yıl Eylül ayında raflardaki yerini almıştı. Bazı konularda oyun severlerden eleştiri alan yapım, yine de ortalamanın üzerinde satış rakamlarına ulaşmayı başardı.

Ülkemizde de hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip olan NBA 2K20, bu hafta sonu Xbox One sahipleri için ücretsiz olacak.

NBA 2K20 Xbox One’da ücretsiz oldu - Resim : 1

Malum, bu hafta sonu basketbol severler açısından büyük önem arz ediyor. Çünkü bir yıl boyunca iple çekilen All Star etkinliği 15 – 17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. 14 Şubat’ı 15 Şubat’a bağlayan gece çeşitli yarışmalar düzenlenecek. All Star’ın asıl merak edilen mücadelesi ise 16 Şubat’ı 17 Şubat’a bağlayan gece başlayacak. Kobe Bryant’ın hayatını kısa süre önce kaybetmiş olması nedeniyle bu sene ki All Star’da efsane isim adına da bazı etkinlikler yapılması planlanıyor.

NBA 2K20 yayıncısı 2K Sports, All Star etkinliğini boş geçmek istemedi ve oyunun bu hafta sonu Xbox One sahipleri için ücretsiz olacağını duyurdu. Eğer Xbox Live Gold ya da Game Pass üyesiyseniz oyunu 13 Şubat akşamından itibaren ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Dip not olarak belirtelim. Etkinlik 16 Şubat akşamı sona erecek. Yani oyunu ücretsiz olarak 3 gün boyunca deneyimleme şansına sahipsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.