Oyun

Marvel's Spider-Man animasyon hatalarıyla güldürdü!

Marvel's Spider-Man'in yapımcısı Insomniac Games, oyunun test aşamasında gözlerinden kaçırdıkları animasyon ve grafik hatalarıyla oyuncuları güldürdü.

Marvel's Spider-Man animasyon hatalarıyla güldürdü!

PlayStation 4'e çıkışını gerçekleştiren Marvel's Spider-Man, çıkışı ile beraber olay olmayı başardı. PlayStation'a özel olması ve Insomniac Games gibi bir yapım stüdyosunun ellerinde olması zaten oyuncuların heyecanlanması adına başlı başına bir sebep. Ancak bazen bu tarz talihsiz olaylar stüdyoların başına gelebiliyor.

Oyunun ilk kısımlarında karşımıza çıkan sinematik sahnelerde çoğu karakterin suratının kayması ve yerlerinde duramaması ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına sebebiyet verdi. Keşke sadece suratlar diyebilsek. Karakterler yerinde bile duramıyor! 

Marvel's Spider-Man animasyon hatalarıyla güldürdü!

Bu sorun şimdilik sadece oyunun güncellemesini yapmayan oyuncularda görülmekte. Kısa sürede internette dikkat çeken görüntüler, binlerce kişi tarafından sosyal medya ağlarında paylaşıldı. Açıkçası burada stüdyonun bir hatası yok desek yeridir çünkü oyun çıkışını gerçekleştirdiği ilk günden ''day one'' güncellemesi aldı. 

Tüm bu sorunlara nazaran oyun, şimdiden yılın oyunu olmaya aday olarak gösteriliyor. Gerek grafikleri, gerek hikayesi ile bizlere unutulmaz anlar yaşatan Spider-Man, uzun zamandır beklediğimiz o süper kahraman açlığımızı bir nebzede olsa dindirdi. 

Sizler için hazırladığımız Marvel's Spider-Man incelememize de yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.