Oyun

Spider-Man PS4 çıkış fragmanı yayınlandı!

Spider-Man oyunu sonunda piyasaya sürülmeye hazır. Insomniac Games, bunun şerefine oyunun çıkış fragmanını hayranlar ile buluşturdu.

Spider-Man PS4 çıkış fragmanı yayınlandı!

Sony’nin ilk olarak 2016 yılında E3 kapsamında duyurduğu Spider-Man oyunu sonunda piyasaya sürülmeye hazır. PlayStation için geliştirdiği oyunlarla isminden söz ettiren Insomniac Games tarafından geliştirilen yapımın çıkış fragmanı yayınlandı.

Bu sene gerçekleşen E3 etkinliğinde Sony tarafından önemli bir duyuru gelmedi. Malum, 2020’de yeni nesil konsolların tanıtılması bekleniyor. Dolayısıyla Sony, boştaki stüdyolarını PlayStation 5’e yeni oyunlar geliştirmeleri için görevlendirmiş olabilir.

Bunu bilemeyiz. Ancak üzülmenize gerek yok, 2018 yılı biz oyuncular için dolu dolu geçecek bir yıl olacak. Bunun en büyük örneklerinden biri de önümüzdeki ay çıkışını gerçekleştirecek olan Spider-Man oyunu.

Spider-Man PS4 çıkış fragmanı yayınlandı!

Spider-Man oyununda artık sona gelinmiş durumda. Yapımcı ekip tarafından yapılan açıklamada oyunun gold statüsüne eriştiği duyurulmuştu zaten hatırlarsanız. Insomniac Games, bunun şerefine Twitter üzerinden son tanıtım videosunu hayranlarına paylaştı.

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen ilk süper kahraman oyunu olan Spider-Man, 7 Eylül’de raflardaki yerini almış olacak. Ne yazık ki oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.