Oyun

Merakla beklenen kostüm Marvel's Spider-Man'e geldi!

Insomniac Games sonunda oyuncuların sesini duydu ve Noel hediyesi olarak çok sevilen Spider-Man kostümünü Marvel's Spider-Man oyununa getirdi. İşte detaylar!


Insomniac Games en sonunda oyuncuların sesini duydu ve Noel hediyesi olarak çok sevilen Spider-Man kostümünü PlayStation 4'e olarak olarak çıkışını gerçekleştiren Marvel's Spider-Man oyununa getirdi. 

Raimi kostümü olarak da bilinen orijinal Spider-Man filmlerindeki kostüm bugünyayınlanan versiyon 1.13 güncellemesiyle birlikte oyuna eklendi.

Oyun çıkışını gerçekleştirdiğinden beri 30'dan fazla kostüm bizlerin beğenisine sunuldu ancak oyuncuların merakla beklediği sadece bir kostüm vardı. O da ''Raimi'' kostümü. Bu konuda bugüne kadar Insomniac Games tek bir açıklama bile yapmadı bizlere ancak o beklenen an sonunda geldi ve Insomniac Games sürprizi patlattı. 

Merakla beklenen kostüm Marvel's Spider-Man'e geldi!

Yeni getirilen bir güncelleme ile oyuna entegre edilen kostüme tüm oyuncular şu an erişebilir. Kostümün kilidini açmak adına herhangi bir görevi yerine getirmenize gerek yok. Bana kalırsa bu güncelleme ile beraber birçok oyuncu oyuna tekrar başlayacaklardır. 

Ek olarak, Marvel's Spider-Man “City That Never Sleeps” indirilebilir içerik paketinin üçüncü ve son bölümü ‘Silver Lining’ 21 Aralık'ta çıkışını gerçekleştirecek.

İndirilebilir içerik yeni hikaye görevleri, üç yeni kostüm, yeni meydan okumalar, yeni kupalar, geliştirilmiş Hammerhead üsleri ve hikaye görevleriyle birlikte yeni düşman ve suç türlerini oyuna ekleyecek. DLC paketine bu akşam 00:59'dan itibaren ulaşabilirsiniz. Bakalım Insomniac Games bizlere nasıl bir final yapmış Marvel's Spider-Man için hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.