Oyun

Metro Exodus Gamescom 2018 tanıtımı!

Deep Silver ve geliştirici 4A Games, Metro Exodus'un Gamescom 2018 fragmanını oyuncuların beğenisine sundu.

Metro Exodus Gamescom 2018 tanıtımı!

Deep Silver ve geliştirici 4A Games, Metro Exodus'un Gamescom 2018 fragmanını oyuncuların beğenisine sundu. Yayınlanan tanıtım videosu diğer videolara nazaran daha karanlık ve gerilim dolu bir yapıya sahip.

Metro Exodus, 21 - 25 Ağustos tarihlerinde Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecek olan Gamescom 2018'de Deep Silver standı, Xbox standı ve GeForce Gaming Celebration etkinliğinde oynanabilir olarak oyuncuların beğenisine sunulacak.

Exodus, 2036 yılında geçecek. Dünya, bir nükleer savaş sonunda paramparça olmuş ve sadece birkaç kişi hayatta kalmış durumda. Bu birkaç kişi ise Rusya'nın en eski metro kanallarında sağ kalma mücadelesi veriyor ve yeni arayışlar içerisine giriyor olacak. 

Metro Exodus Gamescom 2018 tanıtımı!

Nükleer kış nedeniyle her ay karlı ve buzlu. Oyuncular, Rusya'nın düzlüklerinden dağlarına kadar oradan oraya savrulacak ve kendilerine güvenli limanlar arayacaklar. Oyunda nükleer savaşın ardındaki gerçekleri öğrenecek ve takım arkadaşlarınızla beraber tüm karanlık sırları ortaya dökeceksiniz.

Ek olarak Nvidia'nın RTX gerçek zamanlı ışık izleme teknolojisini kullanan yapımın grafikleri, rakip geliştiricileri kıskandıracak düzeyde. 

Daha öncesinde bu ışıklandırma teknolojisi, Pıxar veya Disney'in animasyon filmlerinde kullanılıyordu. Bu teknolojinin bu sefer oyunlarda kullanılacak olması, oyuncuları oldukça heyecanlandırmayı başardı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.