Oyun

Mini Nintendo Switch yolda!

Nintendo, bu yıl içerisinde daha küçük bir Switch modeli piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İşte detaylar!

Mini Nintendo Switch yolda!

Nintendo Switch hakkında oldukça ilginç bir iddia ortaya atıldı. Nikkei adlı kanalın haberine göre; Nintendo 2019 yılı içinde Nintendo Switch'in daha küçük bir versiyonunu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Daha küçük Nintendo Switch yolda!

Cihaz orijinal olandan daha ucuza satılacak ve taşınabilirliğe önem vermek adına bazı özellikleri içermeyecek. Görünüşe göre televizyon bağlantısı olmayacak ve sadece taşınabilir bir cihaz olarak kullanılabilecek.

Nintendo, Switch hakkındaki gelecek planları hakkında yorumda bulunmazken, Nikkei, Nintendo'nun birden fazla tedarikçiye ve oyun geliştiricisine bu yıl daha küçük Switch'i piyasaya sürmeyi planladıklarını söylediğini belirtiyor.

Nikkei ayrıca Nintendo'nun Eylül'de çıkan Nintendo Switch Online servisine ek olarak 2019'da daha pahalı bir servis çıkarmayı planladığını da belirtiyor.

Bu yeni Switch modelinin çıkacağına dair ilk haber değil. 2018'in sonlarında Wall Street Journal kendi kaynaklarından edinmiş olduğu bilgiler sonucu, Nintendo'nun 2019'un ikinci yarısında Nintendo Switch konsolunun yeni bir versiyonunu tanıtmayı planladığını rapor etmişti. 

Diğer konsollara hızlı bir şekilde ayak uydurmayı başaran Nintendo Switch, kullanıcılara sunduğu oyun kütüphanesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Peki ya siz Nintendo Switch hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.