Oyun

Mirage: Arcane Warfare ücretsiz oldu!

Arcane Warfare, Steam'de sürdürdüğü kötü grafiği yükseltmek için 1 günlüğüne ücretsiz.


Steam’de yayınlanan ve beklediği başarıya ulaşamayan Mirage: Arcane Warfare’ın ücretsiz gününü kaçırmamanızı öneriyorum. Oyunun Türkiye fiyatı şu anda 49 TL. Bu rakam ülkemiz ve online olarak oynanan bir oyun için biraz fazla gözüküyordu. Anlaşılan bu fiyat yalnızca ülkemiz değil, dünyanın pek çok yerinde de fazla olarak karşılanmış.

İlk olarak 23 Mayıs 2017’de çıkışını gerçekleştiren oyun, geliştirici ve yayıncısı Torn Banner Studios’u mutlu etmemiş olacak ki yeni yollara gidiliyor. Bu kapsamda ilk adımını atan firma, bu akşama kadar oyunu ücretsiz sundu. Üstelik bu bir deneme sürümü değil.

1504782141_b0a00feed2159a1336f7cd61ad2e86647f2720ce.jpeg

Oyunu kütüphanenize ücretsiz olarak eklerseniz bir daha geri vermek veya ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Oyuncu sayısında çok büyük sıkıntı çeken Mirage: Arcane Warfare çok büyük bir potansiyele sahip olmasına rağmen oyuncu sayısında inanılmaz bir düşüş var.

Örneğin Steam’in istatistiklerine göre oyuna son 24 saat içerisinde yalnızca 8 kişi girmiş. Online olarak başkalarına karşı oynanan bir oyun olduğu düşünülünce para vererek oynamaya çalışan oyuncuları çileden çıkaran Mirage: Arcane Warfare, 24 saatlik ücretsiz kampanyası bittikten sonra yurt dışı fiyatını 10 dolara sabitleyecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.