Oyun

Mobil için en iyi Pokemon oyunları!

iOS ve Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi Pokemon oyunlarını sizler için bir araya getirdik.


Pokemon GO ile mobil platforma taşınan Pokemon furyası, hala rüzgarı arkasına almış bir şekilde hızla esiyor. Ancak mobil platformlarda yer alan tek Pokemon oyunu Pokemon GO değil. iOS ve Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz farklı türlere sahip en iyi Pokemon oyunlarını sizler için bir araya getirdik.

Pokémon Duel

Strateji türünde olan Pokémon Duel'de, Pokemon figürlerini kullanarak rakiplerinize karşı savaşıyorsunuz. Lig maçlarının yer aldığı Pokémon Duel, online olarak oynanabiliyor.

Oyunda Düelloları kazandıkça yeni figür ve eşyalara sahip oluyorsunuz. Düellolar sırasında diğer Pokemon oyunlarında olduğu gibi maksimum 6 tane Pokemon bulundurabileceğinizi belirtelim.

Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak Gem'ler satın alabilir ve elinizi güçlendirebilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak Pokemon Duel oyununu indirebilirsiniz.

1493015557_01-pokemon-duel.jpg

İndir:  | iOS

Camp Pokemon

Camp Pokemon uygulaması, eğlenceli Pokemon temalı etkinliklerle dolu bir adayı keşfederek Pokemon dünyasını keşfetmenize olanak sağlıyor.

Kamp danışmanları; Camp Pokemon'daki vaktiniz boyunca size rehberlik ettikleri için bir Pokemon Eğiticisi olmak için nelerin gerekli olduğunu öğrenmenize yardımcı olacaklardır.

1493015563_02-camp-pokemon.jpg

İndir: Android | iOS

Pokemon TCG Online

Kart oyunu türündeki Pokemon Trading Card Game Online ile yapay zekaya karşı pratik yapabilir veya dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla veya oyuncularınızla düello yapabilirsiniz.

Koleksiyonunuzu oluşturmak için oynayarak kartlarının kilidini açmanız gerekiyor. Pokemon Sun ve Moon'daki yeni Pokemon'ları da bünyesinde barındıran Pokemon TCG Online, kart oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun.

1493015582_pokemon-tcg-online.jpg

İndir: Android | iOS

Pokemon Shuffle

Pokemon Shuffle Mobile, üç veya daha fazla Pokemon'u dikey veya yatay olarak dizerek patlattığınız bir bulmaca oyunudur. Candy Crush benzeri bir oyun olan Pokemon Suffle'da, şeker yerine Pokemon'ları belirli bir hizaya getirmeye çalışıyorsunuz.1493015569_04-pokemon-shuffle-mobile.jpg

İndirAndroid | iOS

Pokemon GO

Mobil platformda en çok oynanan Pokemon oyunu olan Pokemon GO'da, dışarı çıkarak aynı animedeki gibi Pokemon avlıyoruz. Farklı Pokemon'ları toplamak, eğitmek ve yeteneklerini geliştirmek her Pokemon oyununda olduğu gibi Pokemon GO'nun da olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

1481121237_pokemon-go-tl.jpg

İndir: Android | iOS

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.