Oyun

Müjde! Asphalt 8: Airborne artık ücretsiz!

Gameloft'un popüler yarış oyunu Asphalt 8: Airborne artık bedava.


Gameloft’un popüler araba yarışı oyunu Asphalt 8: Airborne iki aydır Android için Google Play Store’da ve iOS için App Store'da ücretli olarak oyunseverlere indirmeye sunulmuştu. Mobil kullanıcılar için en popüler yarış oyunlarından biri olan Asphalt 8: Airborne, 0,89 € ücret karşılığında indirilebiliyordu.

Oyunun yapımcısı Gameloft, Android kullanıcılarına müjde verdi ve bugün Asphalt 8: Airborne’un artık ücretsiz olduğunu duyurdu. Ayrıca oyun için güncelleme yayınlandı ve iOS versiyonuna yeni araçlar, yeni kupalar ve çoklu oyuncu modu için yeni ters pistler eklendi. Android versiyonuna ise, daha fazla cihaz desteği ve hata düzeltmeleri getirildi.

1383688121_asphalt-android-apk-gratis.png

Asphalt 8: Airborne’a yapılan son güncelleme ile tüm sorunlar çözüldü. Oyun daha fazla cihaz ile uyumlu hale getirilerek birçok Android kullanıcısına ulaştı. Aşağıdaki linklerden Google Play Store’a ve App Store'a giderek Android ve iOS cihazınız için Asphalt 8: Airborne oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

1383688121_asphalt-android-apk-gratis.png Android için Asphalt 8: Airborne indir

 iOS için Asphalt 8: Airborne indir

Eğer oyunu hiç oynamadınız ve merak ediyorsanız, aşağıda Tutto Android sitesinin bu oyunla ilgili yayınladığı inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.