Oyun

Ninja Gaiden 3'ün çıkış videosu yayınlandı!

Tecmo'nun sevilen oyunu Ninja Gaiden 3, Ryu karakteriyle tekrar gelecek, serinin 3. oyununun çıkış videosu hazır!

Ninja Gaiden 3'ün çıkış videosu yayınlandı!

Tecmo'nun milyonlarca kullanıcısı olan yeni oyunu Ninja Gaiden 3 için çıkış videosu geçtiğimiz günlerde internette yayınlandı. Ryu Hayabusa, kılıcını konuşturmak için geri dönüyor. Tecmo, Ninja Gaiden 3 ile bu önemli aksiyon serisini tekrar karşımıza çıkarıyor. Tecmo Koei'nin Team Ninja adlı stüdyosu Ninja Gaiden 3'ün ilk tanıtım videosunu yayınladı. Ryu Hayabusa yine çok kan dökecek gibi görünüyor.

1331685518_2a.jpg

Ninja Gaiden serisi bu zamana kadar gördüğümüz oyunların arasında en iyi çıkış yakalayanlardan ve bir o kadar da takipçisi olan sevilen serilerden birisi. Hatırlarsanız ilk serisi Xbox ve PS3 için gelen bu oyunun efektleri gerçekten çok iyi diyebiliriz. Oyunun 3. serisi için sızan çıkış videosu oyun hakkında çok bilgi vermese de oyun severlerin merakını gidermekte çok etkili oldu.

Video karşımıza çıkan görüntüleri kısaca özetler isek; ana karakterimiz Ryu Hayabusa'nın kılıcıyla bir kişiyi delik deşik ettiğini görüyoruz. Aslında delik deşik edilen kişinin gözlerinden olaya şahit oluyoruz.

1331685450_030111ninjagaiden3teasert.jpgİşte yeni Ninga Gaiden 3 'ün çıkış görüntüleri:Yorumlar
Misafir
pc ye çıkmıyor mu ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.