Oyun

Nintendo, Super Mario'yu beyaz perdeye taşıyor!

Nintendo tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket 2022'de vizyona girmesi için yeni bir Super Mario filmi üzerinde çalışıyor.

Nintendo, Super Mario'yu beyaz perdeye taşıyor!

Süper Mario'nun yapımcısı olan Nintendo, 2022 yılında vizyona girmesi beklenen yeni bir Super Mario filmi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Nintendo, Super Mario'yu beyaz perdeye taşıyor!

Nintendo’nun şüphesiz en sevilen video oyun serisi olan Super Mario için yeni bir açıklama geldi. Nintendo tarafından yapılan açıklamada, Super Mario için yeni bir film üzerinde çalışıldığı ve filmin 2022'de vizyona girmesinin hedefleniyor olduğu duyuruldu. Yine Nintendo tarafından yapılan açıklamada, filmin projesinde, Mario’nun yaratıcısı olan Shigeru Miyamoto da yer alacak olduğu belirtildi.

Nintendo, Super Mario'yu beyaz perdeye taşıyor! - Resim : 1

Filmin, dünya çapında büyük beğeni toplayan Minyonlar (Minions) filmlerinin de arkasında şirket olan Illumination Entertainment tarafından geliştiriliyor olması bizi mutlu etti. Zira daha önce kendini dünya çapında kanıtlamış olan şirketin adının bu çalışmada da yer alması, kaliteli bir yapım ortaya koyulacağı yönündeki beklentilerimizi artırdı.

Nintendo projenin sorunsuz bir şekilde ilerlediğini ifade etti. 2022 yılında vizyona girecek olan Super Mario filmi, tamamen bilgisayarda oluşturulan dijital bir film olmak ile birlikte, gerçek karakterlerin bilgisayarda oluşturulan karakterlerle etkileşime girdiği karma bir yapım olacak olduğunu belirtelim. Ancak filmin oyuncu kadrosu, karakter çizimleri ya da hikayesi ile ilgili şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Burak
93'te çıkan yamuk yumuk şeye benzemesin yeter
Cevapla
Sahin
Tm 90 larda atarideki mario iyidi iyice b..kunu ckardilar hala bu mario oynayan beyin sorunu olanlar var tobe tovbe
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.