Oyun

Nintendo Switch kullanıcılarına Fortnite müjdesi!

18 Eylül tarihinden itibaren Switch'te online oyun oynamak ücretli hale gelecek ancak bu durum tüm oyunlarda geçerli olmayacak gibi görünüyor. Fortnite hala platform üzerinde ücretsiz olacak.

Nintendo Switch kullanıcılarına Fortnite müjdesi!

Dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip olan Battle Royale oyunlarından biri olan Fortnite, Nintendo Switch'e geliyor bildiğiniz gibi. 

Diğer platformlarda bulunan Fortnite, Nintendo'nun E3 2018 sunumunda Switch için duyurulmuştu. Diğer platformlara göre daha mobil bir platform olan Switch'te artık istediğiniz yerde Fortnite oynayabilirsiniz.

Şu anda en büyük oyuncu topluluğuna sahip oyun olan Fortnite, böylelikle oyuncu kitlesini daha da artırmayı hedeflemekte. PUBG ile kıyasıya verdiği mücadele sonucunda farklı adımlar atan yapım, her geçen gün genişlemeye devam ediyor diyebiliriz. 

Nintendo Switch kullanıcılarına Fortnite müjdesi!

Nintendo Switch kullanıcılarına Fortnite müjdesi! - Resim : 1

Ek olarak Switch sahibi arkadaşlarınız ile yan yana gelerek Fortnite heyecanını beraber yaşayabileceksiniz. Diğer konsol platformlarına nazaran içerisinde büyük potansiyel bulunduran Nintendo Switch, oynaması ücretsiz oyunları sayesinde kütüphanesini de geliştiriyor.

Gelen son bilgilere göre 18 Eylül tarihinden itibaren Switch'te online oyun oynamak ücretli hale gelecek ancak bu durum tüm oyunlarda geçerli olmayacak gibi görünüyor. Nintendo Switch Online servisinin sıkça sorulan sorular kısmında belirtilene göre, Fortnite gibi oyunlar abonelik gerektirmeden online olarak oynanabilecek.

Nintendo Switch Online servisi 18 Eylül'de hizmet vermeye başlayacak.

Yorumlar
Can
Güzele benziyor 👍👍
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.