Oyun

Assassin's Creed 3 Remastered geliyor!

Assassin’s Creed Odyssey'in season pass paketini alan kullanıcılara Ubisoft, Assassin’s Creed 3'ü hediye edecek.

Assassin's Creed 3 Remastered geliyor!

Assassin's Creed 3 ilk çıktığı zaman birçok eleştiriye maruz kalmış ve serinin hayranları tarafından dışlanmıştı. Bunun sebebi aslında oyundan kaynaklı değil, firmanın seriyi farklı bir yöne doğru çekmesiydi. Ancak oyun satışlar konusunda Ubisoft'un yüzü yine gülmeyi başarmıştı. Şimdi ise yapımı sevenlere güzel bir haberimiz var.

Assassin’s Creed Odyssey'de Ubisoft, serinin bir önceki oyunu Origins'in mekaniklerini neredeyse hiç değiştirmeden tekrardan karşımıza sunmaya hazırlanıyor. Bu durumdan pek şikayetçi değilim çünkü Origins'i ayıla bayıla oynama şerefine erişen oyunculardan biriydim.

Assassin's Creed 3 Remastered geliyor!

Bununla birlikte oyunun çıkışına yaklaşmışken, Ubisoft cephesinden yeni bilgiler geliyor. Oyunu satın alan ve sene içerisinde çıkan bütün DLC'leri de edinmek isteyerek 'Season Pass' aboneliği de alacak olan oyuncular, Assassin’s Creed III: Liberation'un Remastered versiyonuna ücretsiz sahip olabilecekler.

Böylelikle oyuncular bir taşla iki kuş vurmuş olacaklar. Üçüncü oyunu oynama şerefine erişemeyenler için güzel bir fırsat olabilir. Bakalım Assassin’s Creed Odyssey, serinin takipçilerine kendisini beğendirebilecek mi? Açıkçası oyuna karşı pozitif bakan kesimlerden biriyim. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.