Oyun

Nintendo Wii U'nun çıkış tarihi!

Nintendo Wii U'nun çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler geldi.


PS4 ve X720 için bu yıl umudu kesen oyun dünyasının gözü kulağı sıradaki konsollarda. Şu anda oyuncular gözlerini Wii U'ya çevirmiş durumda.

Wii U, Nintendo tarafından geliştirildi. Nintendo, Sony ve Microsoft'un yeni nesil konsollarından önce kendi konsolunu satışa sunarak, rakiplerine karşı öne çıkmanın avantajını kullanmak istiyor. Fakat henüz cihazın ne zaman çıkacağı belli değildi. Bu belirsizlikten dolayı Wii U'nun piyasaya sürüleceği tarih ile ilgili dedikodularda çıkmaya devam ediyor. Şimdi gelen haberlere göre ise Wii U'nun Avrupa'daki çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmiş. Tabi bunlarda bir dedikodudan ibaret.


1344861804_wiiu.jpg

GoNintendo'nun kaynaklarına göre Kasım ayının dördüncü haftasında Wii U, Avrupa mağazalarında yerini alacak. Eğer bu haber doğru çıkarsa, muhtemelen cihazın Avrupa'da ilk piyasaya sürüleceği yer, büyük ihtimalle İngiltere olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.