Oyun

PES 2013 yenilikleri, ilk görseller ve geleceği platformlar!

Futbol oyunları arasında dev şirket KONAMİ yeni oyunu PES 2013 için detayları açıkladı!

PES 2013 yenilikleri, ilk görseller ve geleceği platformlar!

Tüm dünyada milyonlarca oyun sever tarafından beğeniyle oynanan futbol oyun simulatörü PES'in yeni sürümü 2013 KONAMI tarafından tanıtıldı. Tanıtım için oldukça elini erken tutan KONAMI oyuna dair ilk açıklamaları ve görüntüleri paylaştı bile.

KONAMI'nin ilk görüntülerini ve ilk videosunu paylaştığı PES 2013 için getirdiği yenilikleri paylaştı bile. Getirilen yenilikler arasında top kontrol ve koşu sisteminin kökten değişikliğe uğradığı, yapay zekanın daha da geliştirildiği, özellikle kaleci bazlı uygulamalarda bunu daha da çok hissettirecek. Daha bir çok yeniliğin geleceği öne sürülse de ön inceleme sürümüyle birlikte hep birlikte göreceğiz.

1335441846_41335425838.jpg

Bir diğer gelişme ise yeni PES serisinin geleceği platformlar konusunda, KONAMİ'nin yeniliklerle donatılmış yepyeni oyunu PES 2013 PS Vita haricinde diğer bütün platformlarda karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

*Pro Evolution Soccer 2013'ü tanıtan KONAMI firmasının ardından FIFA'yı tanıtmatı beklenen ES Sports'tan şuan için herhangi bir açıklama söz konusu olmadı.

PES 2013'e ait yayınlanan ilk muhteşem görüntüler için tıklayın:
Yorumlar
Misafir
2012 çok kötüydü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.