Oyun

PES 2019'da Türkiye Süper Ligi'nin lisansı var mı?

Özellikle Türk oyuncularının merakla beklediği yeni PES 2019'da herhangi bir Türk ligi yer alıyor mu? Konami, oyunda bulunacak yedi ligi şimdiden paylaştı.

PES 2019'da Türkiye Süper Ligi'nin lisansı var mı?

Konami, PES 2019'da bulunacak yedi yeni lisanslı ligi oyuncular ile paylaştı. Konami, resmi Twitter hesabı üzerinden "Büyük haber!" başlığı altında oyuna eklenecek liglerin listesini paylaştı.

Büyük liglerin lisanlarını rakibine kaptıran Konami, lisans yönünden yeni adımlar atıyor. Ancak bu adımların oyuncuları pek de mutlu ettiği söylenemez.  PES 2019'da bulunacak olan yeni lisanslı ligler ise;

Superliga (Danimarka Ligi)

Superliga Quilmes Clasica (Arjantin Ligi)

Liga NOS (Portekiz Ligi)

Raiffeisen Super League (İsviçre Ligi)

Ladbrokes Premiership (İskoç Ligi)

Jupiter Pro League (Belçika Ligi)

Russian Premier League (Rusya Ligi)

PES, Uefa Şampiyonlar Ligi, ve UEFA Avrupa ligi lisanlarını kaybederek, oyuncuların tepkisini çekmeyi başarmıştı. Tüm platformlarda 4K ve HDR desteğiyle çıkacak olan PES 2019'un ekran görüntülerine ise aşağıdaki ilgili haber kısmından ulaşabilirsiniz.

Grafik konusunda pek sorunu olmayan PES 2019'un lisans yönünden büyük sorunlar yaşadığı bilinen gerçek. Konami önümüzdeki günlerde, 2 yeni lig daha duyuracağını açıkladı. Şimdilik maalesef paylaşılan bilgiler arasında hiçbir Türk ligi bulunmamakta.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.