Oyun

PlanetSide 2’nin müzikleri bu videoda

PlanetSide 2'de bulunan "Behind the Battle Lines" ın ilk bölümü piyasaya sunuldu.


ProSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertaiment (SOE) PlanetSide 2  deneyiminde müziklerin rolünü ortaya çıkaran yeni seri "Behind the Battle Lines" ın ilk bölümünü piyasaya sundu.

Bu yepyeni videoda, SOE Ses Direktörü Rodney Gates, Besteci Jeff Broadbent ve Yapımcı/Orkestra Düzenleyicisi Assaf Rinde izleyicileri PlanetSide 2'nin ilk kayıt aşamalarına götürüyor. Sahne arkası görüntüler, üç eşsiz imparatorluğa ait duyguların aktarımında oyununun müziklerinin, nasıl bir etkiye sahip olduğunu oyunculara gösteriyor.

1361285108_planetside2logo.jpg

ProSiebenSat.1 Games ve SOE, oyunculardan gelen geri bildirimleri ve topluluk etkileşimlerini temel alan ve yeni piyasaya sürülen PlanetSide 2 yol haritasının yanı sıra bölüklere özel pompalı tüfek, roketatar, sanal eğitim, sınırlanmayan hesap seviyesi ve geliştirilmiş eşya ön izlemesi gibi çok sayıda güncellemenin yakında PlanetSide 2'de olacağını da duyurdu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.