Oyun

PlayStation 4 Pro ısındı ve kasası eridi!

En güçlü konsol unvanına sahip olan PlayStation 4 Pro, aşırı ısınma sorunu ile karşılaştı. PlayStation 4 Pro sahibi oyun oynarken konsolun kasasının eridiğine dair görseller yayınladı.

PlayStation 4 Pro ısındı ve kasası eridi!

10 Kasım tarihinde satışa sunulan PlayStation 4 Pro, grafik işlemcisi sayesinde 4K veya opsiyonel olarak 1080P/60FPS oyun deneyimi sunuyor. İçerisinde; 4.2 TFLOPS gücünde Polaris mimarili AMD RX 470 ekran kartının biraz kırpılmış modeli olduğunu tahmin ettiğimiz PlayStation 4 Pro, aşırı ısınma sorunu ile gündeme geldi.

Final Fantasy XV'nin demosunu oynadığını söyleyen @enMTW isimli Twitter kullanıcısı, PlayStation 4 Pro'nun çok ısındığını hatta bu ısının konsolun kasasını erittiğini paylaştığı görsel ile ortaya koydu. Konuyla ilgili henüz Sony cephesinden bir açıklama gelmedi.

Bu erimenin cihazın içerisinden gelen ısıdan mı yoksa dış etkenlerden mi olduğu hakkında kesin bir bilgi bulunmadığının altını çizelim.

1479203970_cxh5ofkukaasdmj.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.