Oyun

PlayStation 4 için 5.50 güncellemesi yayınlandı!

Sony'nin üzerinde çalıştığı PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi 5.50 bugün yayınlandı. PS4'ün gücüne güç katan güncellemenin detayları haberimizde.

PlayStation 4'ün gücüne güç katacak 5.50 güncellemesi çıktı!

Sony, uzun bir süredir PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi 5.50 üzerinde çalışıyordu. PlayStation 4 Pro ve FHD/2K monitör sahiplerini yakından ilgilendiren güncelleme bugün herkes için indirime sunuldu.

PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi 5.50 ile Supersampling modu konsola ekleniyor. Supersampling modu sayesinde PlayStation 4 Pro kullanıcıları Full HD veya 2K çözünürlüğündeki monitör/TV'lerinde oyunları daha kaliteli grafikler ile oynayabiliyor.

Supersampling modunu Ayarlar>Ses ve Ekran>Video Çıkış Ayarları bölümünden açabilirsiniz. 

PlayStation 4 için 5.50 güncellemesi yayınlandı! - Resim : 1

Güncelleme ile PlayStation Plus üyeleri, kütüphanede ücretsiz PS Plus oyunlarını görüntüleyebilecek. Ayrıca daha önce satın aldığınız oyun ve demoları yine kütüphane bölümünde gizleyebileceksiniz.

Hızlı menüde; Çevrimiçi Arkadaşlar, Arkadaşlar olarak değiştirildi. Ayrıca bu menüde yer alan müzik oynatma seçenekleri de iyileştirildi.

Dikkat çeken bir diğer yenilik ise bildirim ekranında yapılıyor. Artık bildirimlerinizi bu güncelleme ile silebileceksiniz.

5.50 sürümü ile PlayStation 4'e USB belleğinize attığınız fotoğraf veya resimleri arkaplan olarak kullanabiliyorsunuz.

Yaklaşık 460 MB büyüklüğündeki güncelleme ile performans iyileştirmelerinin de yapıldığını belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.