Oyun

PlayStation 4'ün Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu!

Yeni nesil PlayStation 4 için resmi açıklamalar ilk ağızdan geldi.


Geçen aylar içerisinde sıkça haberini duyduğumuz, 2 yıldır gündemde kalmayı başaran Sony'nin oyun konsolu PlayStation 4 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Gündemden düşmeyen oyun dünyasını meşgul eden PlayStation 4 biraz cep yakacak.

Uzun zamandır gelmesi beklenen yeni oyun konsolunu alacak ve merak edenler için sır haline dönüşen yolculuk geçtiğimiz saatlerde çözüldü. İnternette yer alan son haberlere göre yeni oyun konsolunun Türkiye fiyatı 1.299 TL olacak. PlayStation 3'ün satış fiyatını neredeyse 2'ye katlayan yeni PlayStation 4, bakalım biçilen değeriyle  oyun dünyasındaki yerini koruyabilecek mi?

1384176130_11377195098.jpg

Twitter'da Türkiye için Sony'nin resmi twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Avrupa'da bir çok ülke 29 Kasım'da başlayacak ilk parti dağıtımından yararlanacakken, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu bazı ülkeler yeni nesil konsola 13 Aralık'ta kavuşacak.

Cihaz Sony Türkiye'nin duyurduğu rakamlarla birlikte 1249 TL – 1349 TL fiyat aralığında mağazaların raflarındaki yerini almış olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.