Oyun

PlayStation 5 Dijital Sürüm Türkiye fiyatı açıklandı!

PlayStation 5 Dijital Sürüm Türkiye fiyatı bugün resmi olarak açıklandı. Bu ay satışa sunulacak olan konsolun peynir ekmek gibi satması bekleniyor.

PlayStation 5 Dijital Sürüm Türkiye fiyatı açıklandı!

PlayStation Türkiye ekibi bugün PlayStation 5 Dijital Sürüm Türkiye fiyatını açıklandı. Diskli sürüm için ek vergiden dolayı 8.299 TL talep eden PlayStation, ek verginin yüzde 20'ye düşürülmesi ve dijital sürümün 100 euro daha uygun olmasından dolayı bu sürümü 5.999 TL'ye satacak.

PlayStation 5 Dijital Sürüm Türkiye fiyatı ile peynir ekmek gibi satacak

PlayStation 5'in diskli sürümü bile ülkemizde saniyeler içinde tükenmişti. Bu yüzden dijital sürümün peynir ekmek gibi satması bekleniyor. Şubat ayı içerisinde perakende teknoloji mağazalarında satılacak olan dijital sürüm oyuncuların büyük ilgisi ile karşılaşacak.

Güncelleme: PlayStation 5 Diskli Sürüm 7.499 TL oldu.

PlayStation'ın bu hamlesinden sonra Xbox Series X'in fiyatında bir düşüş bekleniyor. 7.499 TL'ye satılan Xbox Series X'in fiyatında büyük bir indirim olması gerekiyor ki rekabet edebilsin. Microsoft cephesi disk olduğu için bu sürümü 6.499 TL bandına kadar çekebilir ancak daha aşağısı maalesef ki zor görünüyor.

Yorumlar
Musti
Bugün vatan dan aldım hemen bitti ürün
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
Kullanıcı yorumları çok değerli dir. Ah bir de zihin kontrolü olmasaydı ne iyi olurdu. Trilyon dolarlik yorumlar yazılıyor bu veriler den yola çıkarak en iyi hizmeti sunabiliyor
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 53
Oyun oynamak için her türlü fedakarlık yapılır değil mi? Ne de olsa global ağda tüm dünya kullanıcılarıyla birlikte oyun oynayacaksınız
Cevapla
Misafir
Her ne kadar ucuz olmasada malum kur farkına göre bakılırsa yine oyun oynamak için pc almaktansa ps5 dijital almak daha mantıklı ama konsolda oyun fiyatları çok pahalı, 6 bine aldın bunu 500 liraya oyun almak saçmalık
Cevapla
💎G@kko💎
Pes serilerinden en çok pes 2013 ü sevim maç oyunu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.