Oyun

PlayStation 5'i bir de böyle görün!

Önümüzdeki yıl tanıtılacağı resmi olarak açıklanan PlayStation 5 oyun konsolunun bilgisayar ortamında üretilen görüntüleri yayınlandı.

PlayStation 5'i bir de böyle görün!

Konsol dünyasına yeni bir rekabet getirecek olan PlayStation 5 oyun konsolu 2020 yılının son çeyreğinde resmi olarak satışa sunulacak. Cihazla ilgili bazı bilgilerin belli olduğu bugünlerde cihazın nasıl görüneceği bilgisayar ortamında yapılan bir çalışma ile ortaya çıktı.

PlayStation 5'i bir de böyle görün!

Eldeki bilgiler ışığında LetsGoDigital ekibi tarafından oluşturulan görüntülere göre cihaz sportif ve içinde oyuk bulunan sportif bir kasaya sahip olacak. Üretilen görüntüler daha önce de fotoğraf olarak paylaşılmıştı. Yayın bu paylaşımları biraz daha ileri götürerek video da üretti. PlayStation 5'in olası üç boyutlu görüntüsünün yer aldığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

PlayStation 5 bilinen özellikleri

Yüksek hızlı bir işlemcinin yer alacağı yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5'te özel bir kumanda kolu yer alacak. 100 GB SSD depolama kapasitesinin bulunacağı düşünülen oyun konsoluna özel oyunlar da şimdiden geliştirilmeye başlandı.

Yorumlar
Abdullah
Ps5 hep ayni konvektor tarsinda ilerleer bu benim gorus vede fikrim gorun degisen minimun hiz goruntu birazda sekil .. Parasal olarak Türkiye fiyati apzuruk olur.. Oda her butceye uygun olmayan..
Cevapla
Omer
Suriyeli kesin
abdullaha sokan
oglum ne yazdın yaw hic okuyamadım
:D
Hikmet :D
hikmet
Abdullah türkçeyi yeni mi öğrendin?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.