Oyun

PUBG'de indirim fırsatı!

Steam'de yaz indirimlerinin yaklaşması şerefine PUBG'ye büyük indirim uygulandı.


Her yıl düzenli olarak Steam'in başlattığı yaz indirimleri kapsamında birçok oyuna büyük indirimler uygulanmakta. Henüz yaz indirimler başlamadı başlamasına ancak çıkışı ile beraber hiç fiyat konusunda düşüş yaşamayan PUBG, ilk defa indirime girdi.

İndirime girmesi en çok beklenen ancak bir türlü bu konuda oyunculara yüz vermeyen PUBG, yüzde 33 indirimle oyunu almak için bekleyenleri sevindirdi. Son zamanlarda oyuncu kitlesi bakımından sert bir düşüşe geçen oyunun, bu sebeplerden dolayı indirime gittiği düşünülmekte. Fortnite PUBG tartışmaları hangi boyutlara ulaşaır bilinmez ancak PUBG'nin bu konuda kan kaybettiği de bir gerçek.

Toplamda 15 gün sürecek olan indirimin ikinci gününde ise bizleri yaz indirimleri bekliyor olacak. 21 Haziran tarihinde başlayacak olan Steam yaz indirimlerini de düşünürsek bu yaz oyuncular için bir hayli güzel geçeceğe benziyor. 

PUBG'yi almak için önünüzde oldukça uzun bir zaman mevcut. İndirimler 5 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Oyunun sayfasına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.