Oyun

PlayStation Plus Ağustos 2018 oyunları belli oldu!

PlayStation Plus'ın Ağustos 2018 oyunları Sony tarafından duyuruldu.

PlayStation Plus Ağustos 2018 oyunları belli oldu!

PlayStation sahipleri için her ay ücretsiz oyunlar sunan ve birçok oyunda da özel fırsatlar sağlayan PS Plus'ın Ağustos 2018 ayında kullanıcılara sunulacak oyunları açıklandı.

Ağustos ayında PlayStation 4 kullanıcıları için Hangar 13'ün geliştirdiği Mafia 3 ve Behaviour Interactive stüdyosunun Dead by Daylight'ı ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak.

PlayStation Plus Ağustos 2018 oyunları belli oldu!

Playstation 3 ve Playstation Vita sahipleri içinse Bound by Flame ve Serious Sam 3 BFE gibi eğlenceli aksiyon macera oyunları sunulacak. PS Plus Ağustos oyunları tam olarak şu şekilde;

PlayStation 4

Dead by Daylight (Behaviour Interactive)
Mafia III (2K Games)

PlayStation 3

Bound by Flame (Focus Home Interactive)
Serious Sam 3 BFE (Croteam)

PS Vita

Draw Slasher (Mass Creation)
Space Hulk (Hoplite Research)

PlayStation Plus Ağustos ayı oyunları olan Mafia 3 ve Dead by Daylight’ı 7 Ağustos 2018 tarihinden itibaren kütüphanenize ekleyebilir, üyeliğiniz süresince oynayabilirsiniz.

Henüz eklemediyseniz Temmuz ayı bedava oyunları olan Heavy Rain ve Absolver’ı 7 Ağustos’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Yayınlanan tanıtım videosuna ise aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.