PlayStation Plus Ağustos 2021 oyunları açıklandı

Sony Ağustos ayında kullanıcılarına sunacağı oyunları açıkladı. İşte bu ayın PS Plus oyunları!

PlayStation Plus Ağustos 2021 oyunları açıklandı

Herkesin bildiği gibi Sony, PlayStation Plus servisi üzerinden kullanıcılarına her ay bazı oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Hatırlanacağı üzere Temmuz ayının oyunları A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4 ve WWE 2K Battlegrounds olmuştu. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılarını bir hayli mutlu eden Sony Ağustos ayında da üç farklı oyunu daha ücretsiz olarak PlayStation Plus kullanıcılarının beğenisine sunacak.

Ancak Sony, geçtiğimiz hafta bir hata yaparak bu oyunları yanlışlıkla yayınlamıştı. Bu yanlışlık kısa süre içerisinde resmi siteden kaldırılsa da, oyun severler hangi yapımların ücretsiz olarak sunulacağını öğrenmişti bile. Hatta bu oyunları beğenmeyip tepki gösterenler bile vardı. Oyunlarda değişiklik yapılmasını umut eden kullanıcıların beklentisi ise boşa çıkmış gibi gözüküyor. Zira Sony, listede herhangi bir değişikliğe gitmedi. Şimdi dilerseniz bu ayın oyunlarına kısaca bakalım.

Hunter’s Arena: Legends – PS5

15 Temmuz 2020’de çıkışını gerçekleştiren Hunter’s Arena: Legends, Mantisco tarafından geliştirildi. Rekabeti ve aksiyonu doruklarına kadar hissedeceğiniz oyun, Ağustos ayında ücretsiz oldu.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – PS4 ve PS5

3 Eylül 2019 tarihinde oyun severler ile buluşan Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, üçüncü şahıs bir nişancı oyunu. PopCap Games tarafından geliştirilen yapım, bu ayın ücretsiz PS Plus oyunları listesinde yer alıyor.

Tennis World Tour 2 – PS4 ve PS5

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında çıkan oyunda kendi sporcunuzu yaratmanızın yanı sıra, online olarak da oynanabiliyor.