Teknoloji TV

Ekran kartı madenciliği için sela vakti! Nasıl bilirdiniz?

Ekran kartı madenciliği için son çok yaklaştı. 4 Ağustos'ta gelecek olan güncelleme ile tüm dengeler değişecek!

Ekran kartı madenciliği için sela vakti! Nasıl bilirdiniz?

Ekran kartı madenciliği için artık son başlamış durumda. Ethereum için merakla beklenen Londra güncellemesi 4 Ağustos'ta yayınlanacak.

4 Ağustos'ta yayınlanacak olan Ethereum güncellemesi ile birlikte bir devir de sona ermiş olacak.

Ethereum ağı PoW yerine PoS tarzında bir işletime geçiş yapacak. Bu yeni sistemi biraz bankacılığa benzetebiliriz. Aynı bankalarda olduğu gibi yatırdığınız ETH miktarı üzerinden kazanç elde edeceksiniz.

Şu anda minimum ETH kilitleme oranı 32 ETH olarak belirlenmiş durumda. Yani belirli dönemler üzerinden kilitlediğiniz ETH miktarları üzerinden kazanç elde edebileceksiniz. Elbette burada gelirlerin madencilikte olduğu kadar yüksek olmadığını da hatırlatmamız gerekiyor.

Ekran kartı madenciliği için sela vakti! Nasıl bilirdiniz?

Güncelleme sonrasında gelirlerin ilk etapta yüzde 30 oranında azalması bekleniyor. Sonrasında ise kademeli olarak tüm gelirler ortadan kalkmış olacak.

Ethereum madenciliğinin son bulacak olması, diğer coinlerin kazılması için bir engel değil. Fakat diğer coinlerdeki gelir seviyesinin beklenenin altında olduğu da inkar edilemez. Dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Dilerseniz bu konu ile ilgili videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Onur
Bu sitenin yazarları aptalca sürekli aynı haberi yapıp tarih veriyorlar ya kardeşim biterin in açıklamalarını bende takip ediyorum madencilikle ilgili hiçbir şey yok sadece eth 1 in madencilik kazancının düşüşünden bahsediyor. Nereye varmak istiyorsunuz nerenizden uyguduruyorsunuz bunları anlayamıyorum. 2 senedir sürekli bitti bitecek yeter
Cevapla
anonim
Çok güzel bir haber. Bu madencilik saçmalığı yüzünden hem büyük enerji israfı hem de donanım israfı oluyordu. Aslında madencilik sistemiyle çalışan tüm kriptoparalar engellenmeli. Dünyanın kalan son temiz havasını da bunlar yok ediyor.
Cevapla
Xdef
Byguven bu ne saçma bi düşünce otomobil olmasa evden çıkamazsın bunu nasıl kripto parayla bir tutuyorsun seyehat bir ihtiyaç lüks değil hayatımda şu kripto paralar kadar saçma bir şey daha görmedim
Byguven
Herşeye çok dikkat ediyorsunuzda bir bu sıkıntı demi. Dünyayı dilusunuyorsan otomobile bile binmemelisin.
Hatay
Yalan yanlış haber yayianliyorsunuz ekran kartı madenciliği değil eth madenciliği bitiyor oda en az 2 3 yıl sonra eth biterse alternatif coinlee var kazilacak merak etmeyin internet var olduğu sürece yada ya da dünya savaşı çıkmadığı sürece gpu mining devam edecek
Cevapla
Aziz FİGEN
Bu yazıyı yazan arkadaş neyin kafasını yaşıyor bilen varmı
Cevapla
Murat
Sona ermesse senin hakkında ne söyleyeceğiz peki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.