Oyun

PlayStation Plus kütüphanesine yeni eklenecek oyunların listesi paylaşıldı

PlayStation kullanıcılarının merakla bekledikleri haber geldi. İşte Sony’nin Ocak ayı içerisinde PlayStation Plus abonelerinin beğenisine sunacakları yeni oyunlar.

PlayStation Plus kütüphanesine yeni eklenecek oyunların listesi paylaşıldı

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan PlayStation, bu konudaki en büyük rakibiyle yani Microsoft’la olan amansız mücadelesine devam ediyor. Her ne kadar rakibinin Game Pass hamlesine istediği kıvamda bir yanıt verememiş olsa da Sony’de PlayStation Plus servisinin gelişiminden son derece memnun. Sony tarafından her ay düzenli yeni oyun ilavelerinin yapıldığı bu servisin Ocak ayı planları da paylaşıldı.

Sony tarafından yapılan açıklamayla birlikte, servisin en alt seviye üyelik paketi olan Essential kullanıcılarının yalnızca 3 yeni oyuna kavuşacakları anlaşılırken, diğer iki abonelik paketinden birine sahip olan kullanıcılar içinse 9 yeni oyunun kütüphaneye eklendiğini görüyoruz.

Sony’nin blog sayfasında paylaşılan bilgilere göre, abonelik paketine göre kütüphane üzerinden ulaşılabilecek oyunların listesi şu şekilde:

PlayStation Plus kütüphanesine yeni eklenecek oyunların listesi paylaşıldı

Hot Shots Golf 2 (Essential)
Star Wars Demolition (Essential)
Syphon Filter 3 (Essential)
Back 4 Blood (PS4, PS5- Deluxe ve Extra)
Dragon Ball FighterZ (PS4- Deluxe ve Extra)
Devil May Cry 5: Special Edition (PS5- Deluxe ve Extra)
Erica (PS4- Deluxe ve Extra)
Jett: The Far Shore (PS4, PS5- Deluxe ve Extra)
Just Cause 4: Reloaded (PS4- Deluxe ve Extra)
Life is Strange (PS4- Deluxe ve Extra)
Life is Strange: Before the Storm (PS4- Deluxe ve Extra)
Omno (PS4- Deluxe ve Extra)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.