PlayStation Plus Mart 2020 oyunları tanıtıldı

Sony PlayStation Plus Mart 2020 oyunlarını açıkladı. İşte Mart ayında PS Plus abonelerinin ücretsiz olarak sahip olacağı yapımlar.

PlayStation Plus Mart 2020 oyunları tanıtıldı

Konsol sektörünün lider ismi konumunda yer alan Sony, PS Plus abonelerine 2020 Mart ayında ücretsiz olarak sunacağı yapıları açıkladı.

PlayStation Plus Mart 2020 oyunları tanıtıldı

Eğer siz de PlayStation Plus abonesiyseniz önümüzdeki Mart ayında Shadow of the Colossus Remake ve Sonic Forces oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Aboneliğiniz devam ettiği sürece bu oyunlar kütüphanenizde yer almaya devam edecek ve dilediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz.

Sony, PlayStation Plus Mart oyunlarının 3 Mart itibariyle indirmeye sunulacağını açıkladı. Bu arada dip not olarak şunu da hatırlatalım. Geçtiğimiz ay Bioshock The Collection, The Sims 4 ve Firewall Zero Hour ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştu. Eğer hala bu oyunları kütüphanenize eklemediyseniz acele etmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü bu oyunlar 3 Mart itibariyle PS Plus kullanıcıları için de ücretli hale geçecek.

Bu ay ki oyunları değerlendirecek olursak, Sony’nin PS Plus oyunlarının gitgide kötüleştiğini söylemek mümkün. Yine de eğer denemediyseniz Shadow of the Colossus’u indirip oynamanızı tavsiye ederiz.

Sonic Forces ise muhtemelen Sonic’in vizyona girmesine özel olarak PS Plus’a gelmiş durumda. Eğer tam bir Sonic hayranıysanız bu oyunu da tecrübe edebilirsiniz.

Bu oyunları yıl sonunda satışa sunulacak olan PlayStation 5 üzerinde de oynayabileceğinizi unutmayın.