PlayStation Plus, Mart ayında her zevke uygun oyunlar sunuyor

PlayStation Plus, Mart ayı oyun seçkisiyle her türlü oyuncuya hitap eden çeşitli ve heyecan verici oyunlar sunuyor.

PlayStation Plus, Mart ayında her zevke uygun oyunlar sunuyor

Mart ayı, PlayStation Plus üyeleri için çeşitli oyunlarla dolu heyecan verici bir dönemi müjdeliyor. Bu dönemde oyuncular, hızın ve rekabetin doruklarına ulaşacakları yarış pistlerinde, kung fu ustalığını kanıtlama peşinde koşacakları sokak dövüşlerinde, gizemli olayları çözme çabası içinde olacakları kasvetli mahallelerde ve bilim kurgunun derinliklerine dalacakları epik maceralarda kendilerini bulacaklar.

Yarış tutkunları için EA Sports tarafından geliştirilen F1 23, 2023 FIA Formula One Dünya Şampiyonası'nı oyun dünyasına taşıyor. Yeni eklenen Las Vegas ve Katar pistleriyle birlikte, oyuncular hem pist üzerindeki mücadelelerde hem de "Braking Point" adlı dramatik hikaye modunda kendilerini kanıtlama fırsatı bulacaklar. Ayrıca, güncellenmiş araçlar, pilotlar ve takımlar ile F2 içerikleri de yarış deneyimini zenginleştiriyor.

PlayStation Plus, Mart ayında her zevke uygun oyunlar sunuyor

Dövüş sanatlarının derinliklerine dalış yapmak isteyenler için Sifu, intikam peşindeki genç bir öğrencinin hikayesini konu alıyor. Absolver'ın yapımcılarından gelen bu oyunda, oyuncular kung fu becerilerini kullanarak sayısız düşmanla yüzleşiyorlar.

Aile dostu bir korku oyunu olan Hello Neighbor 2 ise, oyuncuları Raven Brooks'un sakin kasabasının karanlık sırlarını çözmeye davet ediyor. Kayıp çocukların gizemini çözmeye çalışan bir gazeteci olarak, her oyuncunun hareketlerinden öğrenen yapay zeka ile her deneyim benzersiz bir gizlilik macerasına dönüşüyor.

Bilim kurgu ve macera tutkunları için ise Destiny 2: Witch Queen, oyuncuları Savathûn'un Taht Dünyası'nın gizemlerini keşfetmeye çağırıyor. Yeni silahlar tasarlayarak, Glaive'i ustalıkla kullanarak ve yozlaşma ile ihtişam dolu bir dünyada yolculuk ederek, oyuncular bu evrende hayatta kalmak için zekalarını ve savaş becerilerini kullanmak zorunda kalacaklar.

PlayStation Plus üyelerinin bu çeşitlilikteki oyunları Mart ayı boyunca deneyimleyebilecekleri unutulmamalıdır. Ayrıca, Şubat ayının oyunlarını indirmek için son tarih olan 4 Mart'a kadar zamanları olduğunu hatırlatmakta fayda var.