Oyun

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları açıklandı

Sony 2021 yılının Ocak ayında da kullanıcılarını sevindirmeye devam edecek. İşte önümüzdeki ayın PS Plus oyunları!

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları açıklandı

Herkesin bildiği gibi SonyPlayStation Plus servisi üzerinden kullanıcılarına her ay çeşitli oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Hatırlanacağı üzere Aralık ayının oyunları Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena olmuştu. Bu oyunlar sayesinde kullanıcılarını bir hayli mutlu etmeyi başaran Sony 2021 yılının ilk ayında da oldukça önemli olarak ifade edebileceğimiz üç oyunu ücretsiz olarak PlayStation Plus kullanıcılarının beğenisine sunacak.

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları açıklandı

Her ay abonelerine özel olarak çeşitli oyunlar sunan PlayStation Plus servisi, 2021 yılının ilk ayında da kullanıcılarını tatmin edecek gibi gözüküyor. Zira sırada birbirinden güzel üç yapım var. Bu oyunlardan ikisi PS4, biri ise PS5 için sunuluyor.

Sony, Eylül ayında PlayStation Plus abonelerine özel olarak sunulacak olan üç ücretsiz oyunu açıkladı. Bu oyunlar Shadow of the Tomb Raider, GreedFall ve Maneater olarak açıklandı. Oyunlar 5 Ocak 2021 tarihinden itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek. Bahsi geçen yapımlardan Shadow of the Tomb Raider ve GreedFall PlayStation 4 kullanıcıları tarafından oynanabilecek iken, Maneater isimli yapım PlayStation 5 sahiplerince indirilebilecek. Gelin şimdi oyunları mercek altına alalım.

Shadow of the Tomb Raider, serinin üçüncü oyunu ve gerçekten de oyun severleri tatmin edecek olan bir yapım olarak öne çıkıyor. GreedFall ise bir aksiyon-RPG oyunu ve bizce PS4 sahiplerini oldukça mutlu edecek. Tripwire Interactive tarafından geliştirilen Maneater ise demin de ifade ettiğimiz gibi PS5 için geliyor.

Yorumlar
Harman istiyom
Harman hanım
Cevapla
Aytek
Ocak diyorlar aralık gosterıyor nasıl oluyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.