Oyun

Kingdom Hearts 3'ün fiyatı düştü!

Kingdom Hearts 3'ün PlayStation Store ve Xbox Store üzerindeki fiyatı düşürüldü. İşte Kingdom Hearts 3'ün yeni fiyat etiketleri!

Kingdom Hearts 3'ün fiyatı düştü!

Yılın merakla beklenen oyunlarından biri olan Kingdom Hearts 3'ün PlayStation Store ve Xbox Store üzerindeki fiyatı düşürüldü.
 
Kingdom Hearts 3 ilk aşamada 209 TL'den ön siparişe açılmıştı ve daha sonra fiyatı God of War, Sekiro: Shadows Die Twice ve daha birçok oyun ile birlikte 469 TL'ye yükselmişti. Şimdi ise oyunun fiyatı PlayStation Store ve Xbox Store'da 469 TL'den 299 TL'ye düşürüldü.

Kingdom Hearts 3'ün fiyatı düştü!

Kingdom Hearts 3 25 Ocak 2019'da Japonya'da ve Asya'da; 29 Ocak 2019'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da PlayStation 4 ve Xbox One için çıktı. Sadece 10 gün içinde oyunun kutulu dağıtım miktarı ve dijital indirme satışları toplamı dünya genelinde beş milyonu aştı ve böylelikle Kingdom Hearts 3 serinin en hızlı satan oyunu olmayı da başardı.

Square Enix ve Disney'in aksiyon-rol yapma serisinin en yeni oyunuyla aksiyon dolu bir maceraya atıldığımız KH 3, Toy Story, Big Hero 6, Tangled, Hercules, Monsters, Inc. ve çok daha fazla Disney dünyasını bizlerin beğenisine sunuyor. Oyunun ilgili PlayStation satış sayfası için burayı, Xbox için ilgili satış sayfası için de burayı tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.