Oyun

PlayStation Plus üyeliğine yaz indirimi!

Sony, PlayStation Plus servisinin 3 aylık üyeliğinde yaz mevsimine özel kısa süreli indirim yaptı.

PlayStation Plus üyeliğine yaz indirimi!

Sony Interactive Entertainment, PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin 3 aylık üyeliğinde yaz mevsimine özel kısa süreli indirim yaptı.

Standart fiyatı 74,99 TL olan 3 aylık PlayStation Plus üyeliğinin fiyatı, 27 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında yaz mevsimine özel olarak yüzde 25 indirimle 55,99 TL’ye indi.

PlayStation Plus üyeliği ile birlikte 3 ay boyunca hem çevrimiçi multiplayer oyun oynamak hem de PlayStation Plus’ın her ay sunduğu ücretsiz oyunlardan yararlanmak mümkün.

Ek olarak belirtmek isteriz ki kampanya döneminde her PSN kullanıcısı indirimli fiyattan sadece bir kere faydalanabilir, mevcut PlayStation Plus üyeleri de indirimli fiyat ile üyelik sürelerini uzatabilirler. 

Kampanya 27 Haziran 2018 saat 12:00'de (TSİ) başlayacak ve 9 Temmuz 2018 saat 12:00'de (TSİ) bitecek. İndirimli fırsattan siz de yararlanmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun deriz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.