Oyun

Rockstar'dan GTA 6 açıklaması!

Rockstar'dan dün çıkan GTA 6 dedikodularına yalanlama geldi.


Hatırlarsanız dün sizlere bir GTA 6 haberi paylaşmıştık. GTA Online üzerinden oyunculara giden mesajda GTA 6 2019'da geliyor yazıyordu ve bu mesaj direkt olarak Rockstar'dan gönderilmiş olarak gözüküyordu. Bugün ise Rockstar'dan bu konu hakkında bir açıklama geldi.

Günlerdir oyuncuları ikiye ayıran bu konu hakkında Rockstar'dan bir açıklama geldi. Rockstar, dün resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla herhangi bir şekilde GTA 6 duyurusu yapmadıklarını ve bunun sadece modlar yardımıyla yapılmış bir şaka olduğunu belirtti.

Bildiğiniz üzere GTA Online'da dahil olmak üzere birçok alanda mod çalışmaları yapılabilir seride. Ancak akıllara takılan soru hiç bir modlama yapmamış olan bir kullanıya bu mesajın nasıl düştüğü. Rockstar'ın dün online üzerinden yaptığı o duyuru şirket içerisinden yapılan bir sızıntı mı yoksa gerçekten bir şaka mı? 

Bu soruların cevaplarını belki de hiç bir zaman bilemeyeceğiz ancak zaman her şeyin ilacıdır diyerekten gelecek sene düzenlenecek olan E3 konferansını beklemeye koyuluyoruz. Peki siz Rockstar'ın açıklamasını tatmin edici buldunuz mu sevgili Teknolojioku takipçileri?

Yorumlar
yakup
internet de yalan dolan haberler dolu iyice araştırmadan bu konulara inanmayın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.