PlayStation Plus'ın Mayıs 2024 ücretsiz oyunları yayınlandı

PlayStation Plus aboneleri için Mayıs ayı, heyecan verici yeni ücretsiz oyunlarla geliyor. Bu ayın öne çıkanları arasında EA Sports FC 24, Ghostrunner 2, Tunic ve Destiny 2: Lightfall yer alıyor, her biri benzersiz oyun deneyimleri sunuyor.

PlayStation Plus'ın Mayıs 2024 ücretsiz oyunları yayınlandı

PlayStation Plus aboneleri için mayıs ayının ücretsiz oyunları duyuruldu. Aboneler, EA Sports FC 24, Ghostrunner 2, Tunic ve Destiny 2: Lightfall olmak üzere dört yeni oyunu ücretsiz olarak edinebilirler. EA Sports FC 24, geçtiğimiz Eylül 2023'te piyasaya sürüldü ve EA'nin FIFA ile yollarını ayırmasının ardından geliştirdiği ilk futbol oyunu olarak dikkat çekiyor. Yeni bir isimle sunulsa da oyun, lisanslı takımlar ve liglerle dolu, teknolojik olarak etkileyici bir deneyim sunuyor. EA, bu oyunla başarılı bir şekilde yeni bir serinin temellerini atıyor.

Zelda tarzı oyunlar arasında sayılan Tunic, 16-bit Zelda oyunlarına olan bir özlem mektubu niteliğinde. Hem zorlayıcı hem de büyüleyici olan Tunic, keşfetmeye doyamayacağınız bir dünya sunuyor.

PlayStation Plus'ın Mayıs 2024 ücretsiz oyunları yayınlandı - Resim : 1

PlayStation Plus'ın Mayıs 2024 ücretsiz oyunları yayınlandı

Ghostrunner 2, bu ay PS Plus'a eklenen bir diğer yeni oyun. İlk oyunun temelleri üzerine kurulan bu siberpunk aksiyon oyunu, yüksek tempo ve akıcı parkur hareketleriyle dolu. Ritmini bulduğunuzda, Ghostrunner 2 kesintisiz bir aksiyon deneyimi vaat ediyor.

Son olarak, Destiny 2: Lightfall, Mayıs ayının yeni oyun seçkisini tamamlıyor. Bir sonraki genişleme paketi The Final Shape'ten bir ay önce gelen bu oyun, Işık ve Karanlık efsanesinin neredeyse son bölümü. Destiny 2'nin en iyi örneği olmasa da, özel Egzotik silahları kazanmak, Strand alt sınıfını ustalaşmak ve Witness ile yapılacak son mücadele öncesi Muhafızınızı güçlendirmek için kesinlikle denemeye değer.

Oyunlar, 7 Mayıs'tan 3 Haziran'a kadar erişilebilir olacak. EA Sports FC 24, 17 Haziran'a kadar PS5 ve PS4 platformlarında, Tunic ve Destiny 2: Lightfall ise hem PS5 hem de PS4'te, Ghostrunner 2 ise yalnızca PS5'te oynanabilecek. Bu oyunlar, PlayStation Plus üyelerine dinamik ve heyecan verici deneyimler sunmaya devam ediyor.