PlayStation State of Play'de yapılan tüm duyurular!

PlayStation, State of Play etkinliğinin ikinci bölümünü gerçekleştirdi. Peki etkinlik kapsamında neler gördük?

PlayStation State of Play'de yapılan tüm duyurular!

Bu sabah TSİ 01:00'da PlayStation, gerçekleştirdiği yayın ile State of Play etkinliğinin ikinci bölümünü gerçekleştirdi. Toplamda 10 dakika süren yayın esnasında yeni oyunlar ve hali hazırda duyurulmuş yapımların yeni tanıtım videoları biz oyuncuların beğenisine sunuldu.

Peki etkinlik kapsamında neler gördük? Sizler için etkinlikte duyurulan oyunları ve güncellemeleri bir araya getirdik.

Capcom, Monster Hunter World'ün yeni genişleme paketi Iceborne'un 6 Eylül'de PlayStation 4 ve Xbox One için; daha sonraki bir tarihte PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Geliştirici Cococucumber, co-op hack and slash oyunu Riverbond'un bu yaz PlayStation 4, Xbox One, ve PC (Steam) için çıkış yapacağını duyurdu.

Sony Interactive Entertainment, isim hakkı sahibi 20th Century Fox ve geliştirici IllFonic ile "çevrimiçi asimetrik çok oyunculu nişancı" oyunu Predator: Hunting Grounds'u PlayStation 4 için duyurdu. Yapım 2020'de çıkacak.

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Other Ocean, MediEvil remake'in 25 Ekim'de PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu.

Geliştirici Breaking Walls, doğa belgesellerinden esinlenen üçüncü şahıs macera oyunu AWAY: The Survival Series'i PlayStation 4 ve PC (Steam) için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.

Sony Interactive Entertainment, Limited Edition Days of Play PlayStation 4 modelini duyurdu. Çelik grisi renkte DualShock 4 ve bir terabyte PlayStation 4 cihazı içerecek.

Square Enix, Final Fantasy VII Remake için yeni bir fragman yayınladı.