Oyun

Popüler oyuna güncelleme geldi

Şu an gündemde olan ve dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı Mount & Blade II: Bannerlord oyununa ilk güncelleme geldi.

Popüler oyuna güncelleme geldi

Geçtiğimiz günlerde erken erişime açılan ve dünya çapında milyonlarca kullanıcının oynamaya başladığı Taleworlds Entertainment tarafından geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord ilk yamasını aldı. Oyundaki birçok hatanın düzeltildiği güncelleme ile 8 yıldır beklenen oyun daha kararlı hale geldi.

Popüler oyuna yama geldi

Teknolojioku olarak bizim de oynamaya başladığımız ve birçok hatanın olduğunu gördüğümüz oyuna gelen bu güncelleme hataların birçoğunu düzeltiyor. Gelen güncelleme oyundaki bu hataları düzeltse de bebek olarak oynama özelliğini kaldırdı. Oyunun ilk sürümünde bulunan bebek olarak oynama özelliği gelen yama ile beraber tamamen kaldırıldı. Açıkçası bu özelliğin neden konduğunu biz de anlayamamıştık.

Gelen güncelleme Mount & Blade II: Bannerlord'daki günlük atölye gelir sınırı ise 200 olarak belirlendi. Daha önce bu tarz bir sınır yoktu ve kahramanımızı çalıştırarak sınırsız para kazanabiliyorduk.

Öte yandan gelen güncellemelenin halen erken erişimde olan oyunun temel hatalarını düzelttiğini ve halen başka hataların olabileceğini belirtelim. Eğer Mount & Blade II: Bannerlord oyununu oynuyor ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.