Oyun

Popüler Ubisoft oyunu ücretsiz oldu!

Ubisoft, PC için ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Şimdi de Ubisoft'un beğenilen oyunu Beyond Good & Evil ücretsiz oldu!


Ubisoft, 30. yılı şerefine ücretsiz oyun dağıtmaya geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Sevilen yapımlarını PC oyuncuları için ücretsiz olarak sunan Ubisoft, şimdi de Beyond Good & Evil oyununu ücretsiz olarak yayınlama kararı aldı. PC için Beyond Good & Evil bugün itibariyle ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Beyond Good & Evil ücretsiz oldu

2003 yılında çıkışını gerçekleştiren Beyond Good & Evil'a ücretsiz olarak sahip olmanız için Uplay üyeliğinizin olması gerekiyor. Uplay uygulamasından Beyond Good & Evil'i bularak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Jade adında bir araştırmacı gazetecinin maceralarını ele alan Beyond Good & Evil'de; ana karakterimiz bir dövüş sanatçısıdır ve bir direniş örgütü için çalışmaktadır. Bulmaca öğelerinin de bulunduğu Beyond Good & Evil'i ücretiz olmuşken mutlaka denemelisiniz.

Ubisoft'un ücretsiz oyun furyasından yararlanmak için aşağıda yer alan linke tıklayarak Uplay uygulamasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Uplay'i indirmek için tıklayın

1475744911_beyond-good-and-evil905211.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.